Випускники шкіл звільняються від ДПА у формі ЗНО - про це та інше на нараді під керівництвом голови Рівненської облдержадміністрації

Дата: 28.04.2021 20:26

Під час селекторної наради під керівництвом голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля обговорили ряд питань, зокрема:

-Дотримання обмежувальних заходів під час святкування Великодня. Під час святкових богослужінь кожен має дотримуватись соціальної дистанції у храмі та обов’язково бути у масці.

-Приведення у відповідність матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

-Оптимізація закладів освіти та придбання шкільних автобусів у 2021 році.

-Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році. З метою зменшення ризиків захворювання на COVID-19 випускники шкіл звільняються від ДПА у формі ЗНО, однак, зберігають за собою право пройти її за власним бажанням.