Засідання комісії з питань захисту прав дитини Рокитнівської селищної ради

Дата: 26.04.2021 23:33

26 квітня під керівництвом селищного голови Григорія Таргонського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Рокитнівської селищної ради.

Члени комісії:

- Схвалили призначення опікуном над малолітніми дітьми жителя Рокитнівської громади.

- Надали висновок про доцільність позбавлення батьківських прав обох батьків відносно малолітньої дитини.

- Надали дозвіл жителю с. Рокитне на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки на ім’я його дітей.

- Надали жительці Рокитнівської громади дозвіл на укладення договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями.

- Влаштували на цілодобове перебування дитину до навчально-реабілітаційного центру на 2020-2021 навчальний рік.

- Надали висновок щодо визначення місця проживання двох дітей, які проживають у с. Рокитне.

- Затвердили індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.