Дата: 14.04.2021 13:50

Головне завдання дорослих – захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дарувати їм щирі емоції та посмішки.

До Дня захисту дітей у Рокитнівській громаді стартує двомісячник «Співучасть у долі дитини» з метою привернення громадськості до проблем сирітства та дітей складної долі.

Завдяки налагодженій співпраці Рокитнівської селищної ради, зокрема селищного голови Григорія Таргонського та служби у справах дітей з іспанською благодійною організацією «Іди з нами» дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям, сім'ї яких опинилися у складних життєвих обставинах вручили продуктові набори на суму 35000 гривень.