Атестація керівників і педагогічних працівників освітніх закладів Рокитнівської територіальної громади

Дата: 08.04.2021 20:27

При відділі освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради відбулась атестація керівників і педагогічних працівників освітніх закладів Рокитнівської територіальної громади.

Фото без описуФото без опису

Керівники та педагогічні працівники освітніх установ атестувалися на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії та присвоєння «спеціаліст вищої категорії», педагогічних звань «старший вчитель» та «вчитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист».

Фото без описуФото без опису

Протягом двох днів, 7-8 квітня, атестацію прои?шли 13 керівників, 15 заступників і 78 педагогічних працівників закладів освіти Рокитнівської громади.

Комісія керувалася інтересами педагогічних працівників, тому атестація пройшла у доброзичливій формі, швидко і легко, що відмітили й самі педагоги.