Обговорили питання організації та проведення призову громадян на строкову військову службу

Дата: 01.04.2021 16:52

На нараді під головуванням першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія ПОДОЛІНА обговорили питання організації та проведення призову громадян на строкову військову службу, а саме:

- фінансове забезпечення призову;

- оповіщення призовників;

- перевезення призовників;

- робота комісій

У Рокитнівській громаді процес організації призову чітко налагоджений: прийнята Програма військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки, передбачено виділення коштів на реалізацію заходів щодо організації призову, відбувається постійна взаємодія селищної ради із військкоматом та правоохоронними органами.