Креативні маршрути успіхів Рокитнівщини обговорили з командою проекту "Арт-громада"

Дата: 30.03.2021 15:17

Культура Рокитнівщини завжди була на високому рівні. І наша головна задача у процесі реорганізації - не втратити культурну родзинку, а, навпаки, розвивати свої особливості та виходити на новий рівень.

Фахівці проєкту «АРТ громада» та Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України сьогодні у Рокитнівській селищній раді ділилися досвідом та порадами щодо розвитку культури у нашій громаді. Обговорили надбання Рокитнівщини, шляхи збереження наших традицій та збагачення культурної спадщини. Експерти надали консультації з юридичних та бюджетних питань у процесі реорганізації культурної сфери.

Про діяльність культурної інституції поза бюджетом громади розповіла на власному прикладі голова громадської організації «Нація талантів» Оксана Ігас.