Селищний голова Григорій Таргонський спільно із головою Сарненської райдержадміністрації Олександром Коханом відвідали комунальні підприємства та установи

Дата: 29.03.2021 20:56

Селищний голова Григорій Таргонський спільно із головою Сарненської райдержадміністрації Олександром Коханом відвідали Рокитнівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, де ознайомилися із умовами роботи та обговорили із головним лікарем Олегом Костюком поточну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПоспілкувалися також із директором Рокитнівського центру первинної медико-санітарної допомоги Іриною Барановською, яка ознайомила із роботою установи та показала приміщення й умови, в яких працює медперсонал.

Фото без описуФото без описуФото без описуТакож, оглянули приміщення управління соціального захисту населення та фінансового відділу Рокитнівської селищної ради.

Разом з тим, керівництво відвідало інклюзивно-ресурсний центр, у якому займається 460 дітей не лише із Рокитнівської громади, а й з сусідніх. Директор центру Олена Кулакевич ознайомила із роботою установи та заняттями, які проводять спеціалісти.