Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно п’ятнадцятьом багатодітним матерям Рокитнівської громади

Дата: 29.03.2021 17:06

За материнську самовідданість і зразкове виховання дітей почесне звання «Мати-героїня» присвоєно п’ятнадцятьом багатодітним матерям Рокитнівської громади.

Вручали нагороди жінкам голова Сарненської районної державної адміністрації Олександр Кохан та Рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПредставники влади подякували присутнім жінкам за їх самовідданість, недоспані ночі, за нелегку щоденну працю і материнську любов. Побажали довгих років життя, сімейного затишку, невичерпної енергії і глибокої поваги від дітей.