Нарада керівників закладів освіти Рокитнівської громади

Дата: 16.03.2021 20:21

Особливості автономії закладів освіти та проблеми, які виникли в процесі набуття фінансової незалежності - це й не тільки обговорювали на сьогоднішній нараді керівників закладів загальноі? середньої, дошкільної та позашкільної освіти Рокитнівської громади.

Селищний голова закликав керівників закладів освіти спільно рухатися у напрямку змін, які відбуваються сьогодні, адже самостійність дає багато можливостей. Бюджет галузі освіти складає 81%, в той час, коли оптимальним є показник у межах 60%. Тому є багато моментів, над якими потрібно працювати злагоджено.

Крім того, було опрацьовано й ряд технічних питань:

??Про структуру навчального року.

??Про впровадження санітарного регламенту в закладах освіти. Профілактика третьої хвилі коронавірусної хвороби.

??Про атестацію педагогічних працівників.

??Про передачу в оренду харчоблоків шкільних їдалень для організації харчування дітей, які постраждали від наслідків ЧАЕС, у навчальних закладах.