Початок процедури громадського слухання

Дата: 16.03.2021 10:01

Рокитнівська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського слухання містобудівної документації "Детальний план території для будівництва індивідуальних гаражів на земельній ділянці орієнтовною площею 0,005 га по вул. Гагаріна в смт Рокитне".

Замовником містобудівної документації є Рокитнівська селищна рада.

Розробником містобудівної документації є ПП "Зембудпроект", м. Рівне, вул. Курчатова, 16-Б, тел. 0679172655.

Ознайомитись з графічними матеріалами та надати свої зауваження/пропозиції можна в приміщенні Рокитнівської селищної ради у відділі містобудування та архітектури, що знаходиться за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 13, до 12.04.2021 року.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Рокитнівської селищної ради, що знаходиться за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 13.