Обговорили нагальні проблеми та ризики на засіданні комісії з ТЕБ та НС

Дата: 22.02.2021 15:01

Сьогодні, 22 лютого, під головуванням селищного голови Григорія Таргонського відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС. Присутні обговорили продовження адаптивного карантину та встановлений жовтий рівень епідемічної безпеки у Рівненській області, за якого дозволяється проведення масових заходів (культурних, спортивних тощо, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв метри площі, або з наповненістю залу понад 50% місць); відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб; проведення матчів командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць; робота ресторанів, кафе, барів та їдалень до 24 години.

Також, члени комісії розглянули питання щодо вжиття заходів з недопущення підтоплення території громади талими водами у зв’язку із потеплінням. Ситуація наразі стабільна, рівень води у водоймах знаходиться в межах допустимого. Однак, усі служби повинні бути готові до виникнення надзвичайних ситуацій та їх ліквідації.