Пошук

Адаптивний карантин продовжено до 30 квітня 2021 року

Дата: 22.02.2021 08:43
Кількість переглядів: 422

На засіданні 17 лютого Уряд прийняв рішення повернутися до адаптивного карантину з 24 лютого, а загальнонаціональний карантин продовжити до 30 квітня 2021 року. 

Яким буде новий адаптивний карантин?

Як і минулого разу, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення:  зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

При поділі на зони будуть враховуватися щоденні показники захворюваності на грип та ГРВІ, завантаженості лікарень, кількості тестувань на COVID, динаміці госпіталізацій.

З 24 лютого 2021 р. на території України встановлюється жовтий рівень епідемічної небезпеки. Весь перелік заборон під час дії цього рівня прописано в оновленому п. 3 постанови КМУ №1236, але з певними пом’якшеннями. Зокрема, довзолятиметься:

  • проведення масових заходів (культурних, спортивних тощо, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв метри площі, або з наповненістю залу понад 50% місць (раніше діяли обмеження, що в заходах може брати участь не більше 20 осіб і для кожного мало бути передбачено 5 кв метрів площі);
  • відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб;
  • проведення матчів командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць;
  • робота ресторанів, кафе, барів та їдалень до 24 години (раніше працювали до 23:00);
  • робота басейнів, у спортзалах та фітнес-центрах можна буде перебувати більшій кількості людей.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора