З Днем державного Герба України!

Дата: 19.02.2021 20:18

19 лютого українці відзначають День державного Герба України.

Тризуб - символ української нації, її духу та нескореності.

Сьогодні керуючий справами виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради Анатолій Герасимчук, староста Рокитнівської селищної ради Вадим Сікора, начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк, позаштатні офіцери цивільно-військового співробітництва та офіцери військових частин Рівненського гарнізону, представники Рівненського обласного та колектив Рокитнівського територіального центру комплектування і соціальної підтримки, колектив громадської організації “Рівненська обласна ветеранська організація “ПОБРАТИМИ”, представники НП, ММН і ДПСУ, учні 10-11 класів шкіл смт. Рокитне відзначили Тризуб покладанням квітів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та українських військових, які загинули під час боїв за Дебальцеве.

Вічна пам’ять Героям України. Пам’ятаємо кожного...