Снігоочисна техніка працює, ситуація на контролі

Дата: 10.02.2021 15:12

Селищний голова провів засідання комісії з ТЕБ та НС. Снігоочисна техніка працює, ситуація на контролі. В усіх населених пунктах громади старости по можливості додатково залучають техніку приватного користування для розчищення комунальних вулиць.

Сьогодні триває грейдерування доріг у напрямку Вежиця - Рокитне, Рокитне- Заверіччя.

Напрямок Рокитне - Сновидовичі - Будки-Кам’янські техніка буде направлена у четвер 11.02. Вчора проводилось грейдерування у напрямку Рокитне - Борове, Буда, Дерть.

Для замітки:

Дороги державного значення (Вежиця – Рокитне – Борове і Рокитне – Будки-Кам’янські через Сновидовичі – Біловіж) обслуговує підрядна компанія ТОВ «Спецкомплектпостач». Дороги місцевого значення (Єльне – Томашгород, Сновидовичі – Будки-Сновидовицькі, Блажево – Більськ, Кисоричі – Олександрівка, Рокитне – Дерть) – ТОВ «Прогрес девелопмент компані».