Пленарне засідання п'ятої сесії Рокитнівської селищної ради

Дата: 22.01.2021 20:30

Сьогодні на пленарному засіданні 5-ї сесії Рокитнівської селищної ради голова Григорій Таргонський вручив посвідчення новому депутату Олександру Дежнюку. Останній зайняв місце Оксани Кулакевич, яка достроково припинила свої депутатські повноваження у зв’язку з призначенням на посаду начальника відділу соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей.

Загалом депутати розглянули 86 питань, серед яких більшість стосувалися землі.

• Ухвалили рішення про зміну найменувань закладів та установ освіти: заклади |-||| ступенів отримають назву «ліцей», заклади |-|| ступенів - «гімназія».

• Затвердили Програму соціального захисту окремих категорій населення Рокитнівської селищної ради на 2021 рік; Програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки; Програму фінансової підтримки та розвитку КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на 2021 рік.

• Проголосували за внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету.
  • Фото без опису
  •  Затвердили перелік адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг».