Про бюджет і не тільки - на пленарному засіданні четвертої сесії селищної ради

Дата: 24.12.2020 16:00

Відбулось останнє в цьому році пленарне засідання четвертої сесії селищної ради.

Загалом було розглянуто близько 60 питань, серед яких головне - це затвердження бюджету на 2021 рік. Його прийняттю передувала величезна робота: консультації, обговорення, комісії, засідання виконавчого комітету. Крім того, утверджено низку програм.

Рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський подякував депутатам за конструктивну та злагоджену роботу та, користуючись нагодою, привітав усіх присутніх із прийдешніми святами: «Хочу подякувати за змістовну та злагоджену роботу усім депутатам і присутнім. Нехай у 2021 році життя буде кращим, так як ми усі в це віримо й сподіваємось! Миру вам, любові, злагоди й благополуччя!»