Розпорядження селищного голови про організацію проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в селищній раді

Дата: 21.12.2020 08:51

Рокитнівська селищна рад

Сарненський район

селищного голови

від 23 листопада  2020 року                                                                          №  19

Про організацію проведення конкурсу

на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування в селищній раді

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого        2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» зі змінами та Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 № 164 і зареєстрованого вМіністерстві юстиції України  28.07.2011 за № 930/19668:

1. Затвердити:

порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Рокитнівській селищній раді Сарненського району Рівненської області (далі – порядок конкурсу), що додається;

порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Рокитнівській селищній раді Сарненського району Рівненської області (далі - порядок), що додається.

2. Керуючому справами виконавчого комітету селищної ради Анатолію Герасимчуку забезпечити виконання вимог зазначеного порядку конкурсу.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ