Робоча зустріч селищного голови Григорія Таргонського з віце-президентом компанії «Smart city ecosystem»Ігорем Титаренко, генеральним директором ТОВ «ГГЕ ЮА» Робертом Карашчаком за участі голови Сарненської районної ради Ярослава Яковчука.

Дата: 11.12.2020 11:33

Селищний голова Григорій Таргонський провів робочу зустріч з віце-президентом компанії «Smart city ecosystem»Ігорем Титаренко, генеральним директором ТОВ «ГГЕ ЮА» Робертом Карашчаком за участі голови Сарненської районної ради Ярослава Яковчука.

Обговорили широкий спектр питань щодо можливості реалізації проектів вищезгаданих компаній Рокитнівською громадою у сфері освіти, житлово-комунального господарства та охорони здоров’я. Коротко про основні пропозиції:

постачання повністю обладнаних автомобілів швидкої допомоги класу В та іншого медичного обладнання; приєднання до платформи “eSchool”, яка надає безкоштовні сайти закладам освіти; створення спільного підприємства з інвестиціями компанії «ГГЕ ЮА» у сфері житлово-комунального господарства.