Вручення почесних відзнак напередодні Міжнародного дня волонтера

Дата: 25.11.2020 09:35

24 листопада, під час проведення сесії Рокитнівської селищної ради, начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування "Захід" підполковник Андрій Рисюк, за сприяння у реалізації заходів цивільно-військового співробітництва, надання всебічної допомоги структурним підрозділам оперативного командування ″Захід″ та з нагоди відзначення Міжнародного Дня Волонтера, вручив Почесні відзнаки Командувача військ оперативного командування "Захід" волонтерам: СТРІЛЬЦЮ Сергію Леонідовичу та КИРИЛОВЦЮ Віктору Івановичу.

Окрім відзначення волонтерів, селищному голові Григорію Таргонському були передані комплекти портретів "Герої України" для опорних навчальних закладів Рокитнівської громади.