Відбулося пленарне засідання другої (позачергової) сесії Рокитнівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 24.11.2020 16:56

Сьогодні відбулося пленарне засідання другої (позачергової) сесії Рокитнівської селищної ради восьмого скликання.

В результаті обговорення питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.
За рішенням селищної ради Рокитнівському селищному голові Таргонському Григорію Миколайовичу надали право першого підпису для підписання платіжних, розрахункових та інших документів наступних юридичних осіб - сільських та селищних рад, територія яких включена до території громади Рокитнівської селищної ради Сарненського району.
Також селищна рада одноголосно вирішила затвердити на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів - ГОРДІЙЧУК Антоніну Василівну.
На сесії також прийнято рішення про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

Згідно чинного законодавства матеріали сесії та усі результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті селищної ради: https://rokytne-miskrada.gov.ua