Перша сесія новообраного складу Рокитнівської селищної ради

Дата: 18.11.2020 17:17

17 листопада 2020 року відбулася перша сесія новообраного складу Рокитнівської селищної ради VIII скликання. Відповідно до норм чинного законодавства, відкрила перше пленарне засідання сесії голова Рокитнівської селищної територіальної виборчої комісії Гречко Тамара Максимівна.

Тамара Максимівна вручила посвідчення новообраним депутатам та посвідчення Григорію Таргонському, привітавши його з обранням на посаду Рокитнівського селищного голови.

На порядок першої сесії  було винесено 14 нагальних організаційних питань, серед яких затвердження регламенту роботи сесії, обрання секретаря Рокитнівської селищної ради.

Шляхом таємного голосування вибрано та затверджено секретарем Рокитнівської селищної ради Світлану Пахнюк.

Під час першої сесії усі організаційні питання були розглянуті та затверджені депутатами більшістю голосів, які з усіх питань голосували майже одноголосно.