Повідомлення про початок процедури громадського слухання містобудівної документації

Дата: 01.07.2020 11:17

Рокитнівська селищна рада Рокитнівського району Рівненської області повідомляє про початок процедури громадського слухання містобудівної документації: "Детальний план території для будівництва індивідуальних житлових будинків в смт Рокитне  по вул. Київська в районі газової дільниці", "Детальний план території для будівництва індивідуальних гаражів на земельній ділянці площею 0,01 га по вул. Незалежності в смт Рокитне", "Детальний план території для будівництва індивідуальних гаражів на земельній ділянці площею 0,01 га по вул.Спортивна в смт Рокитне".

Замовником містобудівної документації є Рокитнівська селищна рада Рокитнівського району Рівненської області.

Розробником містобудівної документації є ПП «Зембудпроект», м. Рівне вул. Курчатова, 16-Б тел. 0679172655.

Ознайомитись з графічними матеріалами та надати свої зауваження чи пропозиції можна в приміщенні Рокитнівської селищної ради, що знаходиться за адресою:  смт.  Рокитне  вул. Незалежності, 15.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Рокитнівської селищної ради, що знаходиться за адресою:  смт. Рокитне  вул. Незалежності, 15.