Пошук

Проєкти рішень виконавчого комітету №115 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Вежицька в селі Залав’я Рокитнівської селищної територіальної громади       »

Кількість переглядів: 9
Скликання: 8 скликання
Сесія: без номеру сесії
Тип документу: Проєкти рішень виконавчого комітету
Дата: 20.11.2023
Номер документу: 115
Назва документу: Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Вежицька в селі Залав’я Рокитнівської селищної територіальної громади       
Прикріплені файли:

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

_________________________                                                                    №_______

 

Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Вежицька в селі Залав’я Рокитнівської селищної територіальної громади

                                                                                                                                                                                                                             

Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статті 8 Закону України «Про географічні назви», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», взявши до уваги звернення ТРОХИМЧУК Єви Іванівни, за погодженням із комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести громадське обговорення на офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради та у формі громадських слухань щодо питання перейменування вулиці Вежицька на вулицю ТРОХИМЧУКА Володимира в селі Залав’я в строк до 01 березня 2024 року.

Ініціатор громадського обговорення – Рокитнівський селищний голова Григорій ТАРГОНСЬКИЙ.

2. Визначити уповноваженими виконавчими органами з підготовки громадських слухань: відділ організаційно-документального забезпечення; відділ містобудування та архітектури; відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності.

3. Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Інна ЛІНКЕВИЧ – збирає пропозиції та протягом 14 днів після закінчення громадського обговорення виносить їх на розгляд комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

4. Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення – шляхом оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення на власному офіційному веб-сайті.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Марину ЛЕСКОВЕЦЬ.

 

 

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора